• VF baton deti – BUBENÍČKY – 1. miesto
  • VF baton kadet – ROCKERKY – 2. miesto
  • VF pom kadet – AFRIKA – 2. miesto
  • VF pom rodičovský tím – RUSLANA – 3. miesto

  • MF baton kadet – LATINO - 1. miesto
  • MF pom kadet – MACH A ŠEBESTOVÁ – 5. miesto
  • MF flag junior – RETRO - 2. miesto

  • TRIO baton deti – JEŽIBABKY – 1. miesto
  • TRIO baton kadet – RASPUTIN – 2. miesto

  • SÓLO baton deti / Vanesa Foltýnová – ENERGIA A RADOSŤ - 1. miesto
  • SÓLO pom deti / Lucia Gašparovičová – AFRO CIRKUS - 4. miesto
  • SÓLO pom kadet / Johana Iváková – KUNG FU – 3. miesto


    CELKOVÁ BILANCIA:



4x zlato
4 x ZLATO

4 x STRIEBRO

2 x BRONZ

1 x 4.miesto

1 x 5.miesto

Na túto súťaž sme sa vybrali iba s batonovými choreografiami a získali sme nasledovné ocenenia z veľmi vysokokvalitnej konkurencie:


  • VF baton kadet – ROCKERKY – 2. miesto

  • MF baton kadet – LATINO - 2. miesto
  • MF flag junior – RETRO - 3. miesto

  • TRIO baton deti – JEŽIBABKY – 1. miesto
  • TRIO baton kadet – RASPUTIN – 2. miesto

  • SÓLO baton deti / Vanesa Foltýnová – ENERGIA A RADOSŤ - 2. miesto
  • SÓLO baton junior / Lea Rybárová - OHNIVÝ PLAMEŇ– 14. miesto

CELKOVÁ BILANCIA:

1 x ZLATO

4 x STRIEBRO

1 x BRONZ

1 x 14.miesto

POSTUP NA  IMC MAJSTROVSTVÁ EURÓPY - GYOR!!!

  • DEFILÉ baton kadet – BUBENÍČKY – 1. miesto / MAJSTER SR
  • VF baton kadet – ROCKERKY – 2. VICEMAJSTER SR
  • VF pom kadet – AFRIKA – 7. miesto

  • MF baton kadet - LATINO – 1. VICEMAJSTER SR
  • MF flag junior – RETRO - 2. VICEMAJSTER SR

  • TRIO baton deti – JEŽIBABKY – 1. VICEMAJSTER SR
  • TRIO baton kadet – RASPUTIN – 1. VICEMAJSTER SR

  • SÓLO baton deti / Vanesa Foltýnová – ENERGIA A RADOSŤ - 4. miesto
  • SÓLO pom kadet / Johana Iváková – KUNG FU – 8. miesto

CELKOVÁ BILANCIA:


1 x ZLATO

3 x STRIEBRO

2 x BRONZ

1 x 7.miesto

1 x 8. miesto

POSTUP NA MWF MAJSTROVSTVÁ EURÓPY - ZAGREB !!! 

  • VF baton deti – BUBENÍČKY – 2. miesto
  • VF baton kadet – ROCKERKY – 2. miesto
  • VF pom kadet – AFRIKA – 1. miesto
  • VF pom rodičovský tím – RUSLANA – 1. miesto

  • MF baton kadet – LATINO - 1. miesto
  • MF pom kadet – MACH A ŠEBESTOVÁ – 1. miesto
  • MF flag junior – RETRO - 3. miesto

  • TRIO baton deti – JEŽIBABKY – 1. miesto
  • TRIO baton kadet – RASPUTIN – 1. miesto

  • SÓLO baton deti / Vanesa Foltýnová – ENERGIA A RADOSŤ - 3. miesto
  • SÓLO pom deti / Lucia Gašparovičová – AFRO CIRKUS - 1. miesto
  • SÓLO pom kadet / Johana Iváková – KUNG FU – 1. miesto
  • SÓLO baton junior / Lea Rybárová - OHNIVÝ PLAMEŇ– 4. miesto

CELKOVÁ BILANCIA:

8 x zlato
8 x ZLATO

2 x striebro

2 x STRIEBRO

2 x bronz

2 x BRONZ

1 x 4.miesto

  • MF flag junior - RETRO – 1. miesto
  • MF baton kadet – LATINO - 1. miesto
  • MF pom kadet – MACH A ŠEBESTOVÁ – 1. miesto

  • TRIO baton deti – JEŽIBABKY – 1. miesto
  • TRIO baton kadet – RASPUTIN – 1. miesto

  • SÓLO baton deti / Vanesa Foltýnová – ENERGIA A RADOSŤ - 1. miesto
  • SÓLO pom kadet / Johana Iváková – KUNG FU – 3. miesto
  • SÓLO baton junior / Lea Rybárová - OHNIVÝ PLAMEŇ - 5. miesto

CELKOVÁ BILANCIA:

4 x zlato

6 x ZLATO

1 x BRONZ

1 x 5.miesto

Na túto súťaž sme sa vybrali iba s malými formáciami detičiek a kadetiek.

  • VF baton deti – BUBENÍČKY – 1. miesto
  • VF baton kadet – ROCKERKY – 1. miesto
  • VF pom kadet – AFRIKA – 2. miesto
  • VF pom rodičovský tím – RUSLANA – 3. miesto

  • MF baton kadet – 1. miesto
  • MF pom kadet – MACH A ŠEBESTOVÁ – 5. miesto

  • TRIO baton deti – JEŽIBABKY – 2. miesto
  • TRIO baton kadet – RASPUTIN – 1. miesto

  • SÓLO baton deti / Vanesa Foltýnová – 2. miesto
  • SÓLO pom kadet / Johana Iváková – KUNG FU – 5. miesto

CELKOVÁ BILANCIA:

4 x zlato

4 x ZLATO

3 x striebro

3 x STRIEBRO

1 x BRONZ

2 x 5.miesto

  • DEFILÉ baton kadet – BUBENÍČKY – 3. miesto / 2 VÍCEMAJSTER EURÓPY
  • VF baton kadet – ROCKERKY – 6. miesto / TOP 6 EURÓPY

  • MF baton kadet – LATINO - 7. miesto

  • TRIO baton kadet – RASPUTIN – 1. miesto / MAJSTER EURÓPY

CELKOVÁ BILANCIA:

4 x zlato

1 x ZLATO

1 x BRONZ

1 x 6.miesto

1 x 7.miesto