Danka Hurbaničová (trénerka kategórie Deti a Kadet)
Mojim snom bolo vždy urobiť niečo pre dievčatá v Lozorne, kde by bolo spojenie ženskej (resp. dievčenskej) ladnosti pri tancovaní a cvičení, a zároveň aby to všetko pôsobilo ako jeden krásny celok. Už veľa rokov predtým, ako som založila klub v ZŠ, som sledovala iné mažoretky a veľmi som si priala, aby niečo také bolo aj u nás v Lozorne. Mám absolvovanú Ľudovú školu umenia - odbor balet, a ladnosť pohybu mi bola vždy blízka. Ďalej som viedla prípravu ôsmakov na tzv. "venček", kde sme ich spolu s tanečným majstrom učili základy štandardných aj latinsko-amerických tancov, tiež som viedla krúžok džesgymnastiky s dievčatkami na ZŠ. Jednoducho tanec a práca s deťmi je naplnenie môjho životného sna. Meno SOFFI si jednoducho vybrali sami dievčatká, keď som jedného dňa priniesla na tréning zoznam asi 20 mien (zdrobnením mien, mien kvetín a rastliniek...) a oni samé si toto meno vybrali. Od roku 2009 prešlo klubom už asi tak 100-120 dievčat a tento rok je ich 40, vo veku od 3 do 15 rokov.
 
Viky Hricová (trénerka kategórie Junior)
Mažoretkou som sa stala ako 9 - ročná pod vedením terajšej vedúcej a trénerky - Danky Hurbaničovej. S mažoretkovým športom som sa predtým nikdy nestretla, bolo to pre mňa niečo nové a verte mi, že som ani nedúfala že niekedy budem tancovať súťažne. Nebrala som to vážne, brala som to ako moje hobby pretože tanec bol už odmalička mojou vášňou. K mažoretkám som sa dostala prostredníctvom ponuky krúžkov u nás na škole v Lozorne. Hneď ako som tam objavila tento krúžok, ani chvíľu som neváhala a hneď som sa tam prihlásila. Po šiestich pre mňa osobne veľmi prínosných rokoch prežitých v dobrom kolektíve mám veľa nezabudnuteľných spomienok a hlavne získaných veľa cenných priateľstiev. V roku 2015 som ukončila svoju " mažoretkovú kariéru" a dostala som ponuku byť na pozícii trénerky. Nad touto ponukou som ani chvíľu neuvažovala a hneď som ju s veľkou radosťou prijala pretože práca s deťmi ma neskutočne baví a napĺňa.
 
 
Leuška Rybárová (trénerka kategórie Kadet)
 S mažoretkami som začala, keď som mala 6 rokov a venujem sa im až doteraz. Už od malička som si tento šport veľmi obľúbila. Zo začiatku som to brala tak, že tam chodím len kvôli zábave. Neskôr som zistila, že ma mažoretky veľmi napĺňajú a chcem sa v nich stále zdokonaľovať. Boli aj chvíle, kedy som chcela skončiť, ale nevedela som si život bez mažoretiek predstaviť. Mažoretky sú šport, pri ktorom sa cítim šťastná. Chcem, aby sa tak cítili aj ostatné dievčatá, a preto som sa rozhodla ukázať aj malým mažoretkám, čo je to láska k tomuto športu. 
 
Vanes Adamová (pomocná trénerka kategórie Deti)
S mažoretkami som začala, keď som mala 14 rokov. Dovtedy som k mažoretkám nemala veľmi blízko, ale potom začala moja mladšia sestrička navštevovať mažoretkový klub SOFFI, tak som si povedala, že to vyskúšam aj ja a prípadne jej budem pomáhať s učením sa nových prvkov. Vedúca Danka si ma všimla a zavolala na tréning, nech sa idem pozrieť, ako to funguje na jej tréningoch. Veľmi sa mi to páčilo a po otázke, či by som nechcela byť pomocnou trénerkou, som neváhala a povedala som ÁNO, chcem. Mám veľmi rada malé deti, a preto výpomoc pri tréningoch s malými deťmi bola pre mňa a stále je veľkou výzvou a veľmi sa z toho teším.
 
Sofi Tonkovičová (pomocná trénerka kategórie Deti)
Počas navštevovania MŠ som prejavila záujem o krúžok mažoretiek, ktorý viedla a stále vedie naša vedúca Danka Hurbaničová. Stretávali sme sa dvakrát za týždeň a pestré tréningy s paličkou ma začali baviť. V tomto krúžku som sa ďalej rozvíjala aj na ZŠ. Po 7.rokoch tréningov a pravidelných účastí na súťažiach, či sústredeniach som sa rozhodla, že by ma veľmi tešilo a asi aj viac ako len trénovať, pomáhať našej vedúcej pri nácvikoch s malými deťmi, malými nádejnými mažoretkami.