Danka Hurbaničová (trénerka kategórie Deti a Kadet)
Mojim snom bolo vždy urobiť niečo pre dievčatá v Lozorne, kde by bolo spojenie ženskej (resp.dievčenskej) ladnosti pri tancovaní a cvičení, a zároveň aby to všetko pôsobilo ako jeden krásny celok. Už veľa rokov predtým, ako som založila klub v ZŠ, som sledovala iné mažoretky a veľmi som si priala, aby niečo také bolo aj u nás v Lozorne. Mám absolvovanú Ľudovú školu umenia - odbor balet, a ladnosť pohybu mi bola vždy blízka. Ďalej som viedla prípravu ôsmakov na tzv. "venček", kde sme ich spolu s tanečným majstrom učili základy štandartných aj latinsko-amerických tancov, tiež som viedla krúžok džesgymnastiky s dievčatkami na ZŠ. Jednoducho tanec a práca s deťmi je naplnenie môjho životného sna. Meno SOFFI si jednoducho vybrali sami dievčatká, keď som jedného dňa priniesla na tréning zoznam asi 20 mien (zdrobnením mien, mien kvetín a rastliniek...) a oni samé si toto meno vybrali. Od roku 2009 prešlo klubom už asi tak 100-120 dievčat a tento rok je ich 45, vo veku od 3 do 15 rokov. 
 
Viky Hricová (trénerka kategórie Junior)
Mažoretkou som sa stala ako 9 - ročná pod vedením terajšej vedúcej a trénerky - Danky Hurbaničovej. S mažoretkovým športom som sa predtým nikdy nestretla, bolo to pre mňa niečo nové a verte mi, že som ani nedúfala že niekedy budem tancovať súťažne. Nebrala som to vážne, brala som to ako moje hobby pretože tanec bol už odmalička mojou vášňou. K mažoretkám som sa dostala prostredníctvom ponuky krúžkov u nás na škole v Lozorne. Hneď ako som tam objavila tento krúžok, ani chvíľu som neváhala a hneď som sa tam prihlásila. Po šiestich pre.mňa osobne veľmi prínosných rokoch prežitých v dobrom kolektíve mám veľa nezabudnuteľných spomienok a hlavne získaných veľa cenných priateľstiev. V roku 2015 som ukončila svoju " mažoretkovú kariéru" a dostala som ponuku byť na pozícii trénerky. Nad touto ponukou som ani chvíľu neuvažovala a hneď som ju s veľkou radosťou prijala pretože práca s deťmi ma neskutočne baví a napĺňa.
  
 
 

 
 
Adrianka Garajová (trénerka kategórie Kadet)
Keď som bola prváčka, na ZŠ v Lozorne vznikol krúžok mažoretiek. Ako každé zvedavé dieťa som sa samozrejme musela prihlásiť a vyskúšať tento neznámy šport na vlastnej koži. Vôbec by mi však vtedy nenapadlo, že to prerastie do srdcovej záležitosti, ktorá mi v mnohých ohľadoch zmení život. Už v časoch, kedy som ešte len tancovala, som rada pomáhala s vymýšlaním choreografií a chodievala som pomáhať našej vedúcej Danke do škôlky s deťmi. Bavilo ma s nimi pracovať a neskôr postupne sledovať, ako sa posúvajú ďalej a ďalej. Keď prišlo na ukončenie mojej kariéry ako mažoretky, nerozmýšľala som ani sekundu a hneď som siahla po oficiálnom poste pomocnej trénerky a neskôr sa zo mňa stala plnohodnotná trénerka. Mažoretky sú totižto krúžok, ako žiadny iný. Byť mažoretkou nie je len chodiť na tréningy a sútaže a natriasať sa v pekných šatách s paličkou v ruke. Byť mažoretkou znamená milovať hudbu, tanec, svoju mažo-rodinu, ráno sa zobúdzať a večer zaspávať s tým, že robím to, čo milujem a robím to najlepšie ako viem.
 
Paulínka Výboštoková (trénerka kategórie Kadet)
Mažoretkám sa venujem od svojho malička, začiatky boli ťažké, plné trápení, avšak časom sa z toho stala moja záľuba. Mnohokrát som si povedala, že už mám dosť a nezvládlam to, ale potom som si povedala, že to je moja láska a zostala som. Mažoretkám sa venujem už 10 rokov a stále sa učím nové veci a snažím sa zlepšovať. Tanec mi prirástol k srdcu a neviem si už predstaviť život bez neho, a preto som sa rozhodla ho posúvať ďalej a rozdávať túto lásku, pretože je dôležité deťom ukázať, že si musia nájsť vášeň, ktorá ich bude napĺňať a robiť šťastnými.
 
Leuška Rybárová (asistentka trénerky kategórie Deti a trénerka kategórie Kadet)
 S mažoretkami som začala, keď som mala 6 rokov a venujem sa im až doteraz. Už od malička som si tento šport veľmi obľúbila. Zo začiatku som to brala tak, že tam chodím len kvôli zábave. Neskôr som zistila, že ma mažoretky veľmi napĺňajú a chcem sa v nich stále zdokonalovať. Boli aj chvíľe, kedy som chcela skončiť, ale nevedela som si život bez mažoretiek predstaviť. Mažoretky sú šport, pri ktorom sa cítim šťastná. Chcem, aby sa tak cítili aj ostatné dievčatá, a preto som sa rozhodla ukázať aj malým mažoretkám, čo je to láska k tomuto športu.